Implanty Bialystok

Implanty - Białystok

Implanty to doskonałe rozwiązanie umożliwiające odbudowę zarówno jednego brakującego zęba, jak i kilku czy nawet wszystkich. Dzięki nim możliwe staje się przywrócenie prawidłowej funkcji uzębienia, a także poprawa jego wyglądu. W pełnym łuku zębowym zęby stykają się ze sobą, a każdy z nich ma podparcie od sąsiadujących. W przypadku braków w uzębieniu nie tylko utrudnione jest codzienne spożywanie i gryzienie pokarmów, ale również może prowadzić to do trafiania do żołądka zbyt dużych kawałków. W efekcie strawienie ich przez soki trawienne stanowi zdecydowanie trudniejsze zadanie, a będący ich składnikiem kwas solny produkowany w nadmiernej ilości przyczynia się do powstawania wrzodów żołądka, co wpływa na pracę całego organizmu.

Implanty (Białystok) - profesjonalna usługa na miarę indywidualnych potrzeb

Niezwykle istotną kwestią jest fakt, że implanty (Białystok) umożliwiają całkowitą zmianę postrzegania siebie przez pacjentów. Piękne uzębienie to nie tylko gwarancja atrakcyjności wizualnej, ale przede wszystkim poprawy swojej samooceny i zwiększenia pewności siebie w kontaktach z innymi osobami. Przy znacznej liczbie ubytków pozbawione podpory policzki ulegają zapadnięciu, natomiast rysy twarzy stają się ostrzejsze. Co więcej, braki w uzębieniu utrudniają codzienne funkcjonowanie, a uśmiechanie się przestaje być naturalnym odruchem. Niejednokrotnie pacjenci obawiają się uśmiechać, ponieważ ubytki trudno jest ukryć.

Implanty (Białystok) to rozwiązanie dla osób, którym zależy na poprawie jakości codziennego funkcjonowania. Braki w uzębieniu w poważny sposób zaburzają estetykę, a problem dotyczy zarówno zębów bocznych, jak i przednich, widocznych w szerokim uśmiechu. Założenie implantu to zarówno estetyczna poprawka, jak i pomoc oraz ochrona przed wieloma problemami w obrębie jamy ustnej.

Solidne implanty - Białystok

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy w swojej pracy kierują się dobrem oraz komfortem zgłaszających się do nas pacjentów. Brak nawet jednego zęba skutkuje przeciążeniem pozostałych, dlatego tak istotna jest szybka reakcja. Nadmierne zwlekanie z konsultacją ze specjalistą może skutkować zarówno pogorszeniem się stanu uzębienia, jak i przemieszczeń w obrębie jamy ustnej, a także wielu poważniejszych problemów. Wbrew pozorom brak zębów może przyczynić się do zmian w wyglądzie jamy ustnej, ale również policzków oraz ust.

Implanty, Białystok - kiedy warto się na nie zdecydować?

Do najczęstszych powodów, ze względu na które pacjenci decydują się na implanty w Białymstoku, można zaliczyć pojedyncze ubytki, a także brak większej liczby zębów. Niejednokrotnie, jeśli cała szczęka pozbawiona jest uzębienia, umieszamy w niej kilka implantów, by stanowiły stabilne punkty zakotwiczenia łuków ze sztucznymi zębami.

Nasza praca jest dla nas pasją, a każdy pacjent priorytetem. W związku z tym do świadczonych usług podchodzimy z dbałością o wszelkie najdrobniejsze detale. Dzięki temu cały proces leczenia przebiega w wygodny i bezstresowy dla pacjenta sposób.

Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ