O nas
478
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-478,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

O mnie

Nazywam się Agnieszka Wojtkiewicz. Znaczna grupa pacjentów poznała mnie jako Agnieszka Masłowska i tak zapewne jestem nadal rozpoznawana. Zmiana nazwiska nie zmieniła jednak mojego miejsca pracy ani zawodu.

Tytuł lekarza stomatologa uzyskałam w 2002 roku, kiedy to ukończyłam studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku (obecnie Uniwersytet Medyczny w Białymstoku).

Swoją wiedzę bezustannie pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, o czym można się przekonać oglądając zdobyte certyfikaty. Od ponad 15 lat wykonuję swój zawód z nieustającym zaangażowaniem i radością. To moja pasja, która z biegiem lat staje się coraz silniejsza, nabiera nowego wymiaru, uczy mnie szacunku i pokory do każdego pacjenta. Myślę, że większość moich pacjentów zauważa, jak bardzo kocham to co robię, jak mocno się staram, aby efekty leczenia oznaczały nie tylko przepiękny uśmiech, ale by atmosfera podczas zabiegów była jak najbardziej komfortowa dla każdej osoby przebywającej w gabinecie. Zawsze powtarzam, że moja praca jest moją nagrodą.

Gabinet 4DENT powstał w 2008 roku. To nie tylko miejsce pracy. W gabinecie spędzam większość czasu, dlatego też staram się, aby zarówno wygląd pomieszczeń oraz atmosfera panująca w klinice była przyjazna dla każdego z pacjentów, jak i personelu.

Jestem mamą trójki dorastających dzieci. Alek, Franek i Karolinka – to dzięki Wam wiem jakie są potrzeby zarówno małych, jak i nastoletnich dzieci. Ogromne wsparcie i zaangażowanie mojego męża Sławka pozwala mi na realizowanie swoich pasji i marzeń nie tylko w sferze zawodowej… Dziękuję Ci kochanie że jesteś.

4dent_agnieszka_wojtkiewicz_Large

ZESPÓŁ LEKARZY  

Udało nam się stworzyć zespół lekarzy oraz personel asysty, który intensywnie angażuje się w całokształt leczenia skierowany na indywidualnego pacjenta. Praca w zespole daje większe możliwości kompleksowej opieki stomatologicznej. Na pierwszym miejscu stawiamy na profesjonalizm i rzetelność wykonywanych usług. Staramy się, aby każdy z pacjentów był otoczony pełną opieką w zakresie zdrowia jamy ustnej – od dyplomowanej higienistki, następnie lekarzy stomatologów, po specjalistów z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej i ortodoncji. Sprawne funkcjonowanie gabinetu leży w rękach naszej niezastąpionej asystentki- pani Agnieszki – jedynej osobie, dzięki której możecie umówić się na wizytę nawet przy braku wolnych miejsc w kalendarzu.

4dent_anna_jarzabska
Katarzyna Czarniecka – Bargłowska
LEKARZ DENTYSTA
4dent_emil_niewinski_dark
Emil Niewiński
CHIRURG STOMATOLOGICZNY
4dent_agnieszka_zydowicz
Anna Jarząbska
HIGIENISTKA
4dent_katarzyna_czarniecka_barglowska
Agnieszka Żydowicz
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA